Media & Entertainment

10x de mooiste vrouwen boven de 50 jaar wereldwijd

mooiste-vrouwen-boven-50-jaar-wereldwijd
Afbeelding: Instagram Sofia Vergara

Na je vijftigste verandert er veel in het vrouwenlichaam. Hoewel we onszelf helemaal suf smeren met anti-rimpel cremes en serums, kan ouder worden nog steeds voelen als een vloek in plaats van een zegen. Deze top 10 van wereldwijd de mooiste vrouwen van boven de 50 bewijzen dat ouder worden gepaard kan gaan met een flinke dosis elegantie, schoonheid en klasse.

1. Nigella Lawson

Op nummer 1 staat de beroemde chef Nigella Lawson die er met haar 63 jaar er nog steeds fantastisch uitziet. We weten niet of het door het vele goede eten komt, of dat ze gewoon erg goede genen heeft, maar wij zouden het absoluut niet erg vinden om zo prachtig oud te worden.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nigella (@nigellalawson)

2. Sofia Vergara

We kennen haar allemaal als de knappe Colombiaanse vrouw van Phil uit Modern Family, maar ook in het echte leven is Sofia Vergara een van de mooiste vrouwen op aarde. Aan haar recente Instagram foto’s te zien schatten we haar eerder 35 dan de 51 jaar die ze op 10 juli aantikte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

3. Cameron Diaz

Van Mary met de kuif tot sexy Charlie’s Angel: Cameron Diaz is met haar grote acteertalent van alle markten thuis. Toch speelde ze overwegend vaak de vrolijke girl next door, die met haar knappe verschijning menig mannenhart veroverde. Ook vandaag de dag is de 50-jarige actrice nog steeds een vrolijke én bloedmooie vrouw.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cameron Diaz (@camerondiaz)

4. Demi Moore

De ex van knappers Bruce Willis en Ashton Kutcher staat al haar hele leven aan de top van Hollywood, en deze queen geeft haar troon niet snel af. De altijd elegante 60-jarige Demi Moore poseert nog steeds super stijlvol op haar Instagram foto’s.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Demi Moore (@demimoore)

5. Katherine Kelly Lang

De blondine Katherine Kelly Lang kennen we allemaal als Brooke Logan uit de soapserie The Bold and the Beautiful. Ze speelt sinds jaar en dag in de serie, en showt ons ook buiten de camera’s hoe goed 61 eruit kan zien.

6. Jennifer Lopez

Uiteraard mag ‘onze’ Jenny niet in dit lijstje van mooie vrouwen ontbreken. Deze superster is de 50 reeds gepasseerd, maar zou nog prima voor 25 door kunnen gaan. Zou Jennifer Lopez niet wat van haar genen in een potje kunnen verkopen?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

7. Heather Locklear

Deze Amerikaanse actrice hing in de jaren ‘90 bij veel aanbidders boven het bed. De inmiddels 61-jarige blondine was altijd een ster op het doek, en is nog steeds een stralende verschijning.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Heather Locklear (@heatherlocklear)

8. Halle Berry

Het lijkt wel alsof Halle Berry een magisch drankje heeft dat haar voor altijd jong houdt. Hoewel wij al veel liters collageen achterover hebben geslagen, is onze huid niet zo gaaf als deze 56-jarige actrice.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

9. Claudia Schiffer

Claudia Schiffer domineerde jarenlang de catwalk als een van de populairste vrouwen van de 90’s, en ziet er nog steeds fantastisch uit. Wat ons betreft blijft de nu 52-jarige Claudia hét stijlicoon van de jaren negentig.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claudia Schiffer (@claudiaschiffer)

10. Jennifer Aniston

Last but not least in dit rijtje mooiste vrouwen is onze Friends bestie Jennifer Aniston. Waren we tijdens de Friends periode al jaloers op haar kapsels en haar outfits, dan zijn we dat nu al helemaal door de manier waarop de 54-jarige actrice classy ouder wordt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Jij wilt ons natuurlijk ook volgen op Instagram 💖

Blijf op de hoogte van alle nieuwtjes, de allerleukste winacties en een zee aan inspiratie!